Těšíme se na Vaše názory a náměty:

Snímky z Žirče

Datum: 31.08.2010 | Vložil: S.Draštík

Dobrý den,mám k Žirči dobrý vztah - matka mé ženy byla v Domově Sv.Josefa a byla tam moc spokojená. Dopisuji na web rodáků v USA a prosím o zprávu, za jakých podmínek bych tam mohl zveřejnit snímky, které publikujete ve fotogalerii z Žirče. Děkuji pěkně, Draštík

Re: Snímky z Žirče

Datum: 31.08.2010 | Vložil: Klub chovatelů plymutek

Dobrý den, pane Draštíku - snímky použijte libovolně (na našem webu jsou všechny snímky k dispozici zdarma), pokud byste je potřeboval ve vyšším rozlišení, napište e-mail na: honzik@okvision.cz

Re: Re: Snímky z Žirče

Datum: 01.09.2010 | Vložil: S.Draštík

Děkuji mnohokrát. Kvalita snímků mi stačí - je to také na web. Zdraví S.Draštík

Žireč

Datum: 29.08.2010 | Vložil: L.Staš

Letos jsme si Žireč kvůli počasí nakonec rozmysleli, ale po shlédnutí těch fotek docela litujem.Přesto děkujem aspoň za zprostředkovanou návštěvu. Stašovi, Hradec Králové

kradení slepic

Datum: 24.08.2010 | Vložil: Legner J.

letos se rozmohlo kradení slepic,už mi jich zmizelo 7 tak si to chlapi musíme hlídat,to je asi ta krize,pazoury bych jim urazil!

Re: kradení slepic

Datum: 24.08.2010 | Vložil: L.Kafka

Je to strašný co se děje a když ho chytneš a dáš mu pár facek tak tě eště zavřou

poradna

Datum: 06.08.2010 | Vložil: Smrček V.

I když jsem se nejdřív lekl toho obrázku čmelíka, docela pěkně jsem si početl ve vaší poradně - jsou tam zajímavé věci.

Poděkování

Datum: 14.07.2010 | Vložil: Zd.Holeček,Kolín

děkuji za váš pěkný film z Krakonošovy tržnice,ve kterém jsme se dokonce našli. Holečkovi

Re: Poděkování

Datum: 16.07.2010 | Vložil: Lesáková

připojuji se

plymutky

Datum: 11.07.2010 | Vložil: Lida

chtela bych začít s chovem plymutek ale kde je sehnat v tuhle dobu, ráda bych si koupila žlute nebo koroptví poradí mne někdo,,,,,,,

Záznamy: 2351 - 2360 ze 2383
<< 234 | 235 | 236 | 237 | 238 >>

Přidat nový příspěvek